RD Malé Záblatie

2021
left
Na tejto referencii sme realizovali : 
3D Návrh
Predaj

V novostavbe rodinného domu v Trenčíne sme pre klienta vytvorili 3D návrhy kúpeľní, pomohli s výberom obkladov, dlažieb, zariaďovacích predmetov a ich vzájomnou kombináciou.
Okrem toho sme realizovali pokládku laminátovej podlahy celoplošným lepením.
V rodičovskej kúpeľni dominuje solitér - oválna voľne stojaca vaňa z liateho mramoru pre dokonalé zrelaxovanie po náročnom pracovnom dni.
Šmrnc a pocit luxusu dodáva kúpeľni kolekcia lesklých obkladov/dlažieb od renomovaného talianského výrobcu ATLAS CONCORDE - séria Marvel.
Nadčasovú imitáciu kameňa Onyx v jemnom kontrastne dopĺňa mozaikou obložený pult na celú dĺžku kúpeľne, ktorý nesie umývadlové misy GROHE Cube, a celkovo tak v priestore vytvára veľa potrebného odkladacieho priestoru.
Všetky ostatné menej potrebné kozmetické veci možno skryť do bielych lakovaných lesklých skriniek s výsuvom vyrobených na mieru.
Vo farbe Warm Sunset boli taktiež na zákazku vyrobené všetky vodovodné batérie GROHE Essence a kúpeľňové doplnky GROHE Essentials.
Pohotovostné wc pri vstupe do domu kombinuje oboženie, kde špárorez stien prebieha so špárorezom dlažieb na podlahe.
Hosťovská kúpeľňa sa nesie v naturálnom duchu, vďaka dlažbe imitujúcej vzhľad dreva, farebne zladenej k laminátovej podlahe vo zvyšku obytnej časti domu.
Celoplošne nalepená laminátová podlaha eliminuje kročajový hluk, vďaka lepšiemu kontaktu s vyhrievaným telesom má aj nižší tepelný odpor pri podlahovom vykurovaní.
Použité kvalitné materiály v prírodných imitáciach dreva alebo kovu, vytvárajú pocit čistoty a luxusu, pôsobia moderne a nadčasovo v interiéri celého domu.

Fotografie: