Kúpeľňa D-WELL

2022
left
Na tejto referencii sme realizovali : 
3D Návrh
Predaj

Požiadavkou nášho klienta plánujúceho rekonštruovať kúpeľňu bolo vytvoriť vizualizáciu novej trendovej a modernej kúpeľne.
Spoločnými silami sa nám to podarilo výberom obkladov a dlažieb od talianskeho výrobcu ATLASCONCORDE kolekciou D-well.
Táto kolekcia svojím vzhľadom úspešne imituje jemný vzhľad moderného mikro cementu. Čiastočne leský - lapovaný povrch obkladov nenápadne odráža svetlo, čím opticky pomáha priestor zväčšovať.
Použité svetlé odtiene obkladov na stenách a podlahe napomáhajú tmavší priestor zosvetliť. Oživenie priestoru je dosiahnuté tyrkysovo modrým obkladom za umývadlami a luxusne pôsobiacou tyrkysovo modrou hexagonálnou mozaikou, v kombinácii so zlatom. Veľa skrytého odkladacieho miesta ponúka na mieru vyrobený šedý lakovaný nábytok, v kombinácii s dreveným povrchom. Dômysleným riešením je skrytie sušičky na prádlo a poličiek v pôvodne nevyužitom priestore medzi sprchovacím kútom a obvodovým múrom. Vzniknutá vymurovaná deliaca priečka sprchovacieho kúta je využitá na vytvorenie odkladacieho priestoru - niky nasvetlenej LED pásom. Bezbariérový sprchovací priestor uzatvárajú polorámové dvere značky KERMI Nica s úpravou skla Kclean a celonerezový sprchovací žľab ACO. Kruhové umývadla Villeroy Boch z kolekcie Collaro osadené na doske ponúkajú dostatok komfotrného miesta na celodennú očistu. Podsvietené oválne LED zrkadlá pôsobia efektívne, o dostatok svetla sa postarajú doplnkové LED svietidlá osadené nad zrkadlami.
Celý priestor vykuruje výkonný rebríkový radiátor s výkonom prepočítaným na potrebu priestoru. Pre komfortné celoročné využitie je radiátor pripojený na kombinované kúrenie.
 

https://fb.watch/fUHtiIChNe/
Vizualizácie: 
Fotografie: 
3D prehliadka: